SEZONA 1999 – 2000

Před nastávající sezonou panuje v mužstvu určitá nervozita a obavy z učinkování v nejvyšší skupině sdruženého okresního přeboru, kterého se v letošní sezoně zúčastní celkem 28 týmů ve třech skupinách. Našimi soupěři budou fráči Kaznějova, HC TOP 93, AMA Plzeň, Liprnice, Řenčů, H. Lukavice, Domažlic, Dobřan a Autospektrum M. Lázně. Kádr mužstva se rozšiřuje o Milana Hojáka a Richarda Paška.

Již přátelská utkání před zahájením soutěže naznačují, že obavy nebudou na místě. Hned v prvním mistrovském utkání se nám daří doslova převálcovat celek Lipnice 11 : 2. V následujících zápasech předvádí nováček z Blovic výborné výkony a poráží jej pouze favorité – hráči Kaznějova a HC TOP 93.

V konečném součtu obsazujeme krásné 3. místo. V poháru VV ČeSTV Plzeň – jih nám vystavuje STOP celek Kaznějova. Poprvé se stáváme přeborníky okresu Plzeň – jih. Výborné výsledky neunikly ani Okresnímu výborů STU Plzeň – jih a po právu jsme vyhlášeni jako nejlepší kolektiv dospelých v okresu. Na slavnostním večeru předává hodnotné ceny nejlepším hráčům p. Jaroslav Mašek – majitel firmy Car Pro Mašek.

Napsat komentář