SEZONA 2002 – 2003

Do této sezony jsme šli s jednoznačným cílem, a to získání titulu přeborníka sdružených okresů Plzeňského kraje. Opět jsme využili možnosti zahrát si bouběžně velice kvalitní krajský přebor, což se ukázalo jako výborná příprava na rozhodující zápasy SOP. V průběhu celé soutěže naše družstvo podávalo výborné výkony a své soupeře převyšovalo nejen hokejově, ale i zodpovědným a disciplovaným přístupem ke každému zápasu. Zvláště se toto projevilo v posledních dvou zápasech, kdy jsme své největší soupeře – mužstvo HC TOP 93 a SK z Bor porazili o sedm branek. Vítězstvím jsme tak nechali za sebou dalších 29 týmů téměř z celého plzeňského kraje a stali jsme se jediným týmem v historii, který má „doma“ pohár za vítězství ve všech třech skupinách sdruženého okresního přeboru. Zároveň jsme se počtvrté za sebou stali přeborníky okresu Plzeň – jih. Jedná se o úspěch nejen našich hokejistů a realizačního týmu, ale i zviditelnění Města Blovice v této u nás tak populární hře.

Na závěr sezony se uskutečnilo exhibiční utkání mezi blovickými hráči, na jehož konci byly starostou města Janem Poduškou a místostarostkou Ivanou Hrubou předány hokejistům medajle a pohár za 1. místo ve sdruženém okresním přeboru. Následně byla na členské schůzi TJ předána různá ocenění nejúspěšnějším hráčům oddílu. Starosta města obzvlášť vyzdvihl bojový a kolektivní duch mužstva, který již několik let hraje v téměř nezměněné sestavě a společně s hráči poděkoval trenéru Josefu Tomáškovi, který po třinácti sezonách co by trenér, odchází od mužstva.

Děkujeme tímto i všem příznivcům blovického hokeje a za finanční podporu Městu Blovice a sponzorovi Josefu Průchovi, majiteli firmy GASTRO HOFMANN.

Napsat komentář