Inter Blovice – Losiná 4:5 (1:1,1:1,2:3)

26.12.2009 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Trhlík, Krňoul, Moravec, Vrátník

Po Vánočních svátcích se mužstvo Blovice sešlo ve slušné sestavě do pole, v brance nám za potrestaného Milana Švece vypomáhá půjčený kolega. Ačkoliv počet vstřelených branek tomu moc nenapovídá, zejména on patřil k našim oporám v tomto zápase. Pojďme tedy zpět k zápasu. Poměrně rychle jsme se ujali vedení, i naše hra se téměř celou první třetinu dala označit za zodpovědnou a poměrně pohlednou. Nicméně už nyní se začínala projevovat nedisciplinovanost našeho družstva, pomalu jsme ustupovali z dodržování taktických pokynů a zejména díky špatné hře ve vlastní třetině jsme soupeři připravili možnost ke vstřelení gólů. Po druhé přestávce nastoupilo družstvo do třetí třetiny odpočaté a na upravený led, což se projevilo zlepšenou hrou a rychlejším tempem, což nám vyhovovalo. Vstřelili jsme branku a ujali se opět vedení na 4:3, ovšem po chybách jsme soupeři umožnil srovnat skóre zápasu a poté se i ujmout vedení, které jsme již nedokázali stáhnout. Již po několikáté jsme prohráli smolně o jednu branku se soupeřem, ze kterého by nám měl zůstat alespoň bod. Je to škoda, nicméně v dalších zápasech se snad poučíme, již nyní se nám projevilo několik světlých bodů, zejména vítáme zlepšenou koncovku.

Lipnice – Inter Blovice 3:1 (0:0,0:0,3:1)

Vyloučení

Inter Blovice – Vipers 4:1 (1:0, 0:0, 1:1)

05.12.2009 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

GMencl L., Šrail, Hodek

Vyloučení

Po čtrnáctidenní herní pauze jsme nastoupili jako domácí k zápasu s týmem Vipers. Už od začátku utkání jsme bojovali a chtěli prolomit smolnou sérii tří proher za sebou. Soupeře jsme napadali už ve středním pásmu a ten se jen občas a těžko dostával do naší obranné třetiny. Soupeři pak naší hru snášeli velmi špatně a faulů z jejich strany i na hráče, kteří zrovna neměli v držení puk přibývalo. V čase 14:40 jsme se dostali do vedení po střele Martina Pohanky na branku a následné dorážce útočníka Lukáše Mencla. Po tomhle gólu byl soupeř jako opařený a nám se podařilo za pouhých 15 vteřin zvýšit skóre na 2:0. Ve druhé třetině se podařilo soupeři snížit náš náskok na 2:1 svojí jedinou střelou na bránu. Druhá a třetí třetina měla ze strany soupeře z hokejem jen málo společného. Někteří hráči Vipers se spíše snažili svým častým a mnohdy zákeřným faulováním zranit některého z hráčů Blovic. Naštěstí úmysl nevyšel podle jejich představ a my jim jako odpověď na jejich nesportovní chování přidali ještě dvě branky. Před koncem utkání ještě soupeř vyvolal nesmyslnou bitku, po které rozhodčí vyloučil dokonce zápasu dva její aktéry. Utkání skončilo spravedlivou výhrou Blovic 4:1.

Inter Blovice . Oega A : (:, :, 🙂

28.11.2009 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Vyloučení

SK Ježovy – Inter Blovice 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

21.11.2009 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Krňoul

Vyloučení

Chod 1:30, Vaniš 1:30, Řežábek 1:30, Šrail 1:30

Domácí nastoupili v plné sestavě proti našemu marodkou oslabeném mužstvu. Místo potrestaného brankáře musel v naší brance zaskočit bývalý golman Petr Hrubý, na kterém ovšem dlouhá pauza nebyla vůbec patrná. První gól jsme nešťastně obdrželi již ve 3.minutě, ale i přes početní výhodu soupeře bylo utkání velice vyrovnané. Rozhodnutí padlo až ve třetí třetině, kdy soupeř využil svoji přesilovku při závaru před našim golmanem. I přes velkou únavu jsme se nevzdávali, ale branku se nám podařilo vstřelit po několika promarněných šancích až 15 vteřin před koncem zápasu. Ještě jsme odvolali brankáře, ale už bylo příliš málo času na srovnání skore. Poslední střela vyšla s hvizdem hlavního rozhodčího, který ukončil zápas za stavu 2:1 pro domácí.

Inter Blovice – Sokol Vejprnice 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

14.11.2009 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Vyloučení

Pohanka 3:00, Řežábek 3:00, Chod 1:30, Švec 3:00+do konce utkání

Další, v pořadí již 9., kolo krajské soutěže v ledním hokeji nám v sobotu 14. listopadu do cesty postavilo soupeře z Vejprnic. Utkání se od prvního vhazování neslo v relativně slušném tempu a vyznačovalo se vyrovnanou hrou na obou stranách. Přesto jsme si, na rozdíl od našeho soupeře, vytvořili několik brankových příležitostí, které se nám bohužel nepodařilo proměnit. V dalším průběhu utkání jsme se stále častěji dostávali, jednak vlastní nedisciplinovaností, tak tentokrát i opravdu špatným výkonem hlavního rozhodčího, do oslabení. Soupeř v následných přesilových hrách získal zpět sebevědomí, což ke konci 2. třetiny vyústilo ve vstřelení vedoucí branky do naší sítě. Další průběh zápasu byl do značné míry ovlivněn emocemi, na obou stranách docházelo ke spoustě nekorektních zákroků a objevilo se i několik vzájemných šarvátek. Na počátku 3. třetiny se soupeři z náhodné akce podařilo vstřelit druhý gól. Za tohoto stavu jsme zřejmě definitivně ztratili koncentraci, hra se stala velmi neučesanou s častým přerušováním. K dovršení všeho jsme šest minut před koncem utkání inkasovali třetí branku, náš brankář Milan Švec neudržel nervy na uzdě a po kontaktu s hlavním rozhodčím byl za jeho napadení vyloučen do konce utkání. Jelikož jsme neměli náhradního gólmana bylo utkání za stavu 0:3 předčasně ukončeno.

HC Plzeň 2000 – Inter Blovice 3:2 (0:0, 0:1, 3:1)

07.11.2009 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Mencl L., Pohanka

Vyloučení

Vrátník 3:00, Hodek 1:30, Chod 1:30, Krňoul 1:30

V 8. kole soutěže jsme v sobotu 7. 11. změřili své síly s týmem Plzeň 2000. Náš soupeř do utkání vlétl jako vichřice a hned na začátku nás zatlačil do naší obrané třetiny. Díky obětavým zákrokům všech našich hráčů se nám tento tlak podařilo během několika následujících minut otupit a postupně jsem začali se soupeřem držet krok. Skóre se však v 1. třetině neměnilo. Druhá třetina nabídla podobný obrázek hry s příležitostmi na obou stranách. Jednu z nich se podařilo využít Lukáši Menclovi, který ve sprinterském souboji ukázal brankáři soupeře svoji rychlost, mezi kruhy mu vypíchl kotouč a zakončil do prázdné branky. Na začátku třetí třetiny se podařilo soupeři po šťastném odrazu srovnat na 1:1. Hned v následujícím střídání jsme získali výhodu přesilové hry, kterou pohotovou střelou od modré zužitkoval Martin Pohanka. V následujících minutách nebyl náš soupeř přes enormní snahu schopen vstřelit branku. Bohužel zhruba dvě minuty před koncem utkání byl velice přísně vyloučen Bohouš Vrátník na což soupeř zareagoval odvoláním brankáře a v přesilové hře 6 na 4 srovnal skóre na 2:2 Vyrovnání soupeře velice nabudilo. Po naší hrubé taktické chybě, kdy šel do hry po obdržené brance třetí útok, který tlaku soupeře nebyl schopen vzdorovat, jsme obdrželi 4 sekundy před koncem utkání 3. gól. Nakonec se tak z vítězství 3:2 radoval náš soupeř.

Inter Blovice – Spartak Sedlec 3:0 (1:0,1:0, 1:0)

31.10.2009 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Krňoul, Michálek R., Vrátník

Vyloučení

Chod 4:30, Řežábek 1:30, Janoušek 1:30, Mencl L.1:30, Trhlík 1:30

V sobotu 31. 10. jsme sehráli sedmé utkání této sezóny, tentokrát proti týmu z obce Sedlec. Hned v úvodu utkání měl náš soupeř dvě velké příležitosti ke skórování, kterými ovšem pohrdl. Zejména ve druhém případě zabránil obdrženému gólu vynikající zákrok našeho brankáře. V následujících minutách se hra vyrovnala a brankových příležitostí přibývalo na obou stranách. Ke konci 1. třetiny se kotouč ve skrumáži před brankou soupeře trochu se štěstím odrazil k Vláďovi Krňoulovi a ten neomylně otevřel účet tohoto utkání. Druhá třetina se nesla v podobném duchu jako ta předešlá. V jejím prostředku se díky skvělému napadání ve středním pásmu zmocnil puku Bohouš Vrátník a při sólovém nájezdu nedal brankáři soupeře žádnou šanci. Ve třetí třetině bylo znát, že soupeři docházejí síly, což vyústilo ve třetí branku našeho týmu, kterou vstřelil po hezké kombinaci Radek Michálek. Sečteno potrženo jsme v poslední říjnový den, po takticky dobře odvedené práci, zvítězili 3:0.

Inter Blovice – HC Nýřany 6:6 (1:2, 2:2, 3:2)

17.10.2009 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

4x Krňoul,Mencl J.,Trhlík

Vyloučení

6:7 (Vaniš 1:30, Pechan 1:30, Řežábek 3:00, Mencl L. 3:00)

Zápas číslo pět se odehrál 17.10 na zimním stadionu na Košutce a my jako domácí, jsme přivítali družstvo z Nýran. Tentokrát jsme nastoupili téměř v plné sestavě oproti minulému zápasu, na kterém nás bylo pouze deset. Už od začátku bylo vidět, že to bude hodně napínavé a vyrovnané utkání. Jako první otevřeli své skóre hosté při využité početní výhodě. Hosté se však neradovali dlouho a vyrovnávací gól střelil Vláďa Krňoul. Bohužel při další jejich přesilové hře, hosté zvyšují skóre na 1:2. V 17. minutě druhé třetiny útočník Krňoul vyrovnal na 2:2, ale po tomhle gólu jsme hodně polevili a soupeř nás jasně přehrával a zvýšil svoje skóre na stav 2:4. Půl minuty před koncem druhé třetiny se nám, ale podařilo snížit soupeřův náskok po pěkné akci Vládi Krňoula a Lukáše Trhlíka, při které Trhlík zakončoval. Do třetí třetiny jsme nastupovali odpočatí, po pauze na úpravu ledu a bylo to vidět. Už v 31 minutě se trefuje opět Vláďa Krňoul a dává svůj třetí a vyrovnávací gól v dnešním zápase. Po dvou minutách si připisuje ke svému hattricku ještě jeden gól a poprvé v dnešním utkání se ujímáme vedení. Z vedení se však neradujeme dlouho. Soupeř nám dává během devíti vteřin dva góly, kdy jeden je z ofsajdu a rozhodčí ho i přes velké protesty uznává! Nýřany vedou 5:6. Je půl minuty před koncem, tohoto utkání a obránce Řežábek nahrává Jardovi Menclovi, který vyrovnává na 6:6. Na tomhle skóre se už do konce utkání nic nezměnilo.

HC Chotěšov – Inter Blovice 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)

10.10.2009 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Vaniš, Krňoul

Vyloučení

5:8 (Chod 1:30, Pohanka 1:30, Švec 1:30, Trhlík 1:30, Krňoul 3:00,Vrátník 3:00)

Zápas 4. kola soutěže se uskutečnil v sobotu 10. října. Naším soupeřem byl tým Chotěšova. Po oboustranně vlažném začátku s minimem šancí na obou stranách se bohužel dostal do dvou brankového vedení náš soupeř a to zejména díky větší střelecké aktivitě. Na počátku třetí třetiny přineslo herní zlepšení našeho týmu branku, kterou po krásném pasu Lukáše Trhlíka vsítil Pavel Vaniš. Chotěšov se však s naší lepší hrou dokázal rychle vyrovnat a brzy zvýšil svůj náskok opět o dvě branky. V následujících minutách se hra přelévala z jedné strany kluziště na druhou, čehož jsme dokázali využít a po další krásné nahrávce L. Trhlíka snížil na rozdíl jediné branky Vláďa Krňoul. To byl však v tomto zápase poslední světlý moment našeho družstva. Ke konci zápasu byl protihráčem hrubě, zcela bezdůvodně a naprosto nepochopitelně, faulován obránce Martin Pohanka, který po tomto likvidačním zákroku zůstal několik minut otřeseně ležet na ledové ploše a utkání tím pro něj skončilo. Po této události už jsem nebyli schopni zvednout hlavu k souvislejšímu tlaku a ani přes závěrečnou power-play jsme na výsledku už nic nezměnili. Chotěšov, přestože nebyl lepším týmem, tedy zvítězil 3:2.

Inter Blovice – HC Jam 5:9 (3:3, 1:6, 1:0)

03.10.2009 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Krňoul 2x, Mencl J. 2x, Mencl L.

Vyloučení

8:5 (Chod 1:30, Pohanka 3:00 + 2 min.osobní trest, Trhlík 1:30, Mencl J. 4:30)

Zápas číslo tři byl odehrán 3.10. , kde jsme se utkali se soupeřem z JAMu. Do tohoto zápasu jsme nastoupili částečně oslabeni bez hráčů: č. 13 Karla Šraila, č. 19 Josefa Pechana, č.33 Martina Řežábka a č. 88 Filipa Janouška.I s tímto handicapem jsme si však v první třetině poradili, kdy za stavu 3:3 končíme již zmiňovanou třetinu s vizí, že zvítězíme. To jsme ale netušili, že do druhé třetiny nastoupí naši soupeři s větší aktivitou než my a během 15 minut obrací skóre na svou stranu stavem 4:9. V další třetině jsme měli co dohánět a to pěti gólový náskok, který se nám bohužel povedlo snížit pouze o jeden gól a světelné tabuli se ukázal konečný stav 5:9 pro JAM.

Sokol Losiná – Inter Blovice 2:5 (2:1, 0:1, 0:3)

26.09.2009 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Mencl J. 3x, Krňoul, Mencl L.

Vyloučení

2:3 (Chod 1:30, Pohanka 1:30, Mencl J. 1:30)

Utkání, které se odehrálo v sobotu dne 26.9. , bylo se soupeřem z Losiné. Tentokrát, už to nebylo, tak jednoduché jako z Lipnicí a soupeři nastoupili do hry mnohem aktivněji. I přes jejich aktivitu jsme se ve druhé třetině dostali do vedení, brankou Vládi Krňoula. Bohužel naše vedení netrvalo dlouho a po jejich dvou rychlých gólech a chybě obrany jsme prohrávali 2:1. Ke konci druhé třetiny však srovnal naše skóre Jarda Mencl. Do třetí třetiny jsme nastoupili bez zraněného obránce Martina Řežábka a do obrany ho zastoupil útočník Jirka Michálek. V první minutě třetí třetiny skóroval Lukáš Mencl na 2:3. Po krátké chvilce dalšími dvěma góly skóroval na konečných 2:5 Jarda Mencl, který má na kontě už druhý hattrick.

Inter Blovice – Sokol Lipnice 5:0 (4:0, 1:0, 0:0)

19.09.2009 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Mencl J. 3x, Pechan, Krňoul

Vyloučení

9:7 (Michálek J.1:30, Pechan 3:00, Řežábek 1:30, Vaniš 3:00+1:30 za brankaře, Chod 1:30 +2×2 min osobní trest).

V sobotu 19.9. jsme odehráli se soupeřem z Lipnice, první utkání sezóny v nové hale na Košutce. Do prvního zápasu jsme nastoupili mnohem aktivněji než soupeř a hned ve druhé minutě se ujali vedení po střele obránce Pepy Pechana. Za necelou minutu naše vedení narostlo po pěkné akci Vládi Krňoula, který zvýšil na 2:0. Jarda Mencl zpečetil hattrickem naše vítězství na 5:0 z toho dva góly byly dány při našem oslabení. Velká pochvala patří našemu brankáři, který si svými 30 zásahy uhlídal “0“ , která určitě nebude poslední.