Výsledky 2010

Inter Blovice – SK Ježovy 3:1

20.02.2010 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Vyloučení


Vejprnice – Inter Blovice 5:2

13.02.2010 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Vyloučení


Inter Blovice – Plzeň 2000 4:2 (3:0,1:1,0:1)

06.02.2010 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Vyloučení

Proti týmu HC2000, aktuálně 4. týmu tabulky nastoupilo mužstvo bez jakéhokoliv respektu, s jasným cílem dodržet jasnou taktiku, která mužstvu poslední dobou velmi vychází. Začátek byl jednoznačně náš, zejména útok ve složení Krňoul, Michálek a Trhlík způsobil 3 góly zásadní trhlinu v sebedůvěře našeho soupeře. Druhá třetina byla poměrně vyrovnaná, po několika zvratech se skóre ustálilo na stavu 4:2 pro družstvo Blovic a navzdory několika „tutovkám“ na obou stranách vydrželo až do konce zápasu. Těsně před koncem vrcholily emoce poraženého týmu, naštěstí se nám podařilo přestát tyto extempore bez zranění a oslabení do dalších zápasů. Všem hráčům patří velký díky za odvedenou hru, stejný dík patří i lavičce, která velkou měrou přispívá pohodě a celkovému výkonu. Těšíme se na další zápas a dalšího soupeře, který uslyší naše vítězné – 3….4…..


Sedlec – Inter Blovice 1:3 (1:1,0:2,0:0)

30.01.2010 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Řežábek, Krňoul 2x

Vyloučení


Inter Blovice – Kdyně 2:5 (1:0,0:3,1:2)

23.01.2010 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Trhlík, Krňoul

Vyloučení


Nýřany – Inter Blovice 2:3 (0:3,0:0,2:0)

16.01.2010 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Trhlík, Vrátník, Řežábek

Vyloučení


Inter Blovice – Chotěšov 2:0 (0:0,0:0,2:0)

09.01.2010 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Michálek R., Krňoul

Vyloučení

Na zápas proti leadrovi tabulky nastoupilo mužstvo bez respektu, povzbuzeno úspěchem z minulého vítězství bez respektu s agresivní a ofenzivní taktikou. Od začátku jsme se soupeři v pohybu po hřišti minimálně vyrovnali, šance se střídali na obou stranách poměrně spravedlivě. Věřím, že divákům se hokej v tomto podání musel líbit. Velmi dobrý hokej se spoustou šancí zůstával dlouho bez brankového vyjádření, přestože branka na obou stranách několikráte pořádně „zívala“. Trpělivá a zodpovědná hra Blovického mužstva se díky výborné práci celého útoku nakonec dočkala potvrzení v podobě vstřeleného gólu z hokejky Radka Michálka, kdy si dorážku do branky vyzkoušeli v pořadí všichni útočníci z útoku a až Radek do rozložené obrany soupeře zarazil poslední hřebík. Po rychlé protiakci soupeře vznikl drobný závar za brankou, kde byl ztrestán soupeřův útočník, jež příliš atakoval našeho brankáře. Následná hra čtyř proti čtyřem branku nepřinesla a nakonec soupeřův pokus o power play vytrestal Vláďa Krňoul do prázdné branky. Výsledek 2:0 při závěrečném hvizdu si mužstvo za výborný výkon zasloužilo, dokázalo tím, že dokáže zahrát proti komukoliv. Velký dík si zaslouží celé mužstvo jak na ledě, tak i na lavičce, na níž se asistent hlavního trenéra pana Krňoula, „Kanec“ cítil jako ryba ve vodě. I jim ještě jednou díky za výborný výkon :o)


 

JAM – Inter Blovice 2:3 (0:0,1:2,1:1)

02.01.2010 ZS Plzeň-Košutka

Góly Inter

Trhlík, Michálek, Šrail

Vyloučení

Zápas proti silnému soupeři z příček nad námi – HC JAM – zvládlo mužstvo výborně, k zápasu přistoupili všichni hráči od první minuty velmi zodpovědně. Vytrvalá a zodpovědná agresivní hra přinesla ovoce v podobě první branky do sítě soupeřů. Bohužel nám vedení dlouho nevydrželo, neb po rychlém protiútoku soupeř vyrovnal. V aktivní hře však družstvo pokračovalo i nadále a tak vedení 2:1 díky Jirkovi Michálkovi na sebe nenechalo dlouho čekat. Na ledě se pomalu přiostřovalo a kvůli jedné z mála chyb ve hře soupeř vyrovnal na 2:2. Ovšem naše zodpovědná hra přinesla opět výsledek a díky přesné střele z ideálního střeleckého místa „mezi kruhy“ v podání Karla Šraila bylo již potřetí vedení na naší straně. Navzdory totální psychické labilitě protihráčova útočníka, který je svými excesy již známý, navzdory přesile šesti ku čtyřem v závěru zápasu mužstvo výsledek udrželo a získalo tak dva cenné body. Pochvala tak náleží celému družstvu, včetně brankáře i „lavičky“. Věřím, že pokud se stejným nasazením a se stejně zodpovědným dodržením pokynů a taktiky mužstvo nastoupí i do dalších zápasů, mají se soupeři čeho obávat, neb je čeká jednotné mužstvo s jasným cílem.